TEADLIKU ELU ALKEEMILINE TÖÖTUBA

· SISEMINE ARMASTUS · LÄHEDUS · INTIIMSUS · SUHTED · ANDESTAMINE ·

Või loe enne sündmuse info ja kirjeldus läbi

siin all…

Jaga seda sündmust…

SÜNDMUSE LUGU

Töötoa teema – “Sisemine armastus, lähedus, intiimsus, suhted ja andestamine”.

  • Kuupäev – 25. veebruar 2023
  • Aeg – 11.00 – 16.00
  • Asukoht – Hõbeallikas, Narva mnt 59, Tallinn

Tere armas! Teadvusta endale, et kui sa oled jõudnud praegu siia, siis miski sinu kehas resoneerus sellega, mida sa nägid selles kuulutuses, ka siis kui sinu mõistus ei suuda seda hoomata.

Just nii, see mida me hakkame selles töötoas läbi viima, võib olla kohati mõistuse vastane ja hoomamatu, kuid see ei olegi mõistuse jaoks.

See Teadliku Elu Alkeemiline töötuba on loodud sulle ning ma töötan kogu grupiga suheldes ainult läbi teie hinge ja südame põhivajaduste. Ma kuulen erinevust kui sinus räägib vana muster või programm sinu alateadvuses või kui räägid sina, otse südamest ehk hing oma puhtas väljenduses.

TÖÖTOA TEEMA ON –
SISEMINE ARMASTUS, LÄHEDUS, INTIIMSUS, SUHTED JA ANDESTAMINE.

Kui su keha reageerib sellele teemale, siis on see ühepäevane töötuba koht, mis aitab sul edasi liikuda ja luua endas reaalseid energeetiliseid muutuseid juba kohapeal.

Miks on see Teadliku Elu “Alkeemiline” töötuba? Alkeemia on protsess, mis näib nii effektiivne, et tundub nagu tegemist oleks maagiaga.

Just sellisel viisil hakkavad kõik need teemad teie alateadvusest lahti rulluma ning pinnale kerkima. See toimub läbi minu uue teadvuse ja teadlike koodide jagamise teile, minu puhas algolemus ja kohalolu ning hääl käivitavad igaühes teis selles grupis ühiselt neid uusi teadliku elu ja teadvuse koode vastuvõttes protsessid astumaks ise enda väe poolele oma elus just nimelt nendel töötoa põhiteemadel.

See on väga praktiline töötuba kus ma võtan kasutusele kõik enda õpitud ja kogetud oskused, teadmised ja kogemused läbi sügava peenenergeetilise tunnetuse, vastavalt sellele, mida iga inimene selles ühtses grupis hetkes vajab.

Minu kasutatavad tehnikad ja praktikad on kõik kokku ühendatud läbi reiki eluenergia ning keha, meele ja vaimu kõrgematest tõdedest. Palju kasutust saab teadlik hingamistöö, vanade programmide harmoniseerimine ja uute mõttevormide loomine, audiovisuaalsed tehnikad koos hingamistööga ning kehas ja auraväljas energiate liigutamine läbi Reiki ja Donna Edeni Energiameditsiini tehnikate!

Kui midagi kerkib sinu alateadvusest või kehamälust üles, siis see saab ka harmoniseeritud ja muundatud armastuseks sinu sees.

Märksõnadena tahan välja tuua ka sinu enda kogemused enne sündimist ema üsas, sünnikogemus ja elu esimesed aastad, sest sellel on on otsene mõju sinu tänasele elule!

Grupina selle teekonna läbi tegemine aktiveerib teie sees palju võimsamalt need vajalikud tervenemised ja protsessid mida sa oled juba valmis vastu võtma ja muutma enda elus, kuid see nõuab sinult eelduste maha jätmist, kohalolu ja valmisolekut astuda ja alistuda haavatavusesse, siis saavad toimuda kõige suuremad muudatused.

Kui selleks hetkeks siin reageerib miski sinu sees, siis jätka all oleva osavõtu infoga.

Igale osalejale annan töötoast esimest korda osavõttes kaasa täispika
( 50-minutilise ) audiovisuaalse Yoga Nidra ja Reiki kaugtervenduse seansi, mille saadan peale osalemist meili peale.

—————–
OSAVÕTU INFO!
—————–
Maksimum grupi suurus on 15-inimest.

Osaluse võimalusi on kaks erinevat liiki, mõlemad on ühtemoodi võimsad ja neid ei anna võrrelda, seega vali oma südametunde järgi, mis sind kutsub.

1. Osaleja – aktiivne vaatleja ( 13-kohta ),
osalustasu 25€.

— Vaatlejana käivitab sinus protsessid ja tervenemise kogu sealne ruum ning minu, sinu enda ja teiste jagamised selles turvalises ja intiimses suhtlusruumis.

2. Osaleja – personaalse tööga ( 2-kohta ),
osalustasu 100€.

— Personaalse tööga siseneme tunnetuslikult kasutades praktilisi ülesandeid sinu tuumhaava või harmoniseerimist vajava probleemi algpõhjusesse, et see kohapeal tasakaalustada ja harmoniseerida.

USALDA, et ka Vaatlejana osaleja on alati põhjusega kuulmas ja kogemas Personaalse tööga osaleja lugu, see on ühel või teisel viisil toetamas iga ruumis kohalolijat.

Tasumine kohapeal sularahas.

Asukoht – Narva mnt 59, Tallinn, Hõbeallika stuudio, 3-korrus.

Aeg – 25. veebruar kell 11.00 – 16.00.

OSALEMISEKS ON VAJALIK REGISTREERUMINE ALLOLEVA LINGI VÕI NUPU KAUDU!

või e-posti aadressil rasmus@teraapiadhingele.ee
või 534 792 13.

Küsimused ja lisainfo samuti telefoni või meili teel.

NB! See töötuba on esimene selles seerias, seega kui sul on soov saada personaalne töö ning kui praegune nimekiri ei mahuta ajaliselt, siis anna mulle enda soovist teada ja ma lisan sind järgmise töötoa nimekirja.

Armastusega,
Rasmus Väli