GONGIMEDITATSIOON JA HELITERAAPIA

· VÕIMAS HELITERAAPIA IIDSETE GONGIDE JA KRISTALLHELIKAUSSIDEGA ·
· HOLISTILINE HELIDE OOKEAN ·

Või loe enne sündmuse info ja kirjeldus läbi

siin all…

Jaga seda sündmust…

SÜNDMUSE LUGU

Gongiõhtu teema – “Südameruum”.

  • Kuupäev – 5. mai 2023
  • Aeg – 18.30
  • Asukoht – TAO Keskus, Rotermanni 2, Tallinn
  • Pilet – 40€, tasumine kohapeal sularahas

Tere armsad kaaslased!

Me kutsume teid Külli ja Heinoga taas kokku sellele võimsale ja läbi puhastavale gongiõhtule 5. mail TAO Keskuses!

Seekord loome “Südameruumi” läbi gongi helide!
Sellel õhtul saad kogeda võimsate iidsete gongide puhastavat jõudu ning reiki tervendust.

TÄPSEMALT SELLEST GONGIÕHTUST:
Kes on varem käinud, teab juba, et iga uus gongiõhtu on jätk eelmisele, kuid samas ka täiesti uus ja sobilik algus sulle, kui sa soovid esimest korda tulla kogema. Seega tule, kui see õhtu sind lihtsalt kõnetab, olenemata kas oled enne käinud.

Läbiv teema on sellel korral gongimeditatsioonil Südameruum, tule ja ava endale mis sinu südameruumis pesitseb.

Sellel gongiõhtul on kõlamas kindlasti mitu erinevat gongi ja ka kristallhelikausid.

Gongimeditatsioon on igal korral täiesti uus ja esmakordne ning tervendav kogemus meie ja imeliste osalejate kõrgemaks hüvanguks, nähes seda pikema kogemuse baasil.

Tule avasta mida gongi helides enda teadvuses avastada saad sel korral!

“Me loome võimsa, tervendava ja kergust toova gongimeditatsiooni imeliste planetaarsete sagedustega gongide ja kristallhelikaussidega. Tule saa osa tervenemisest, aitame sul vabastada kinni jäänud energiaid sinu keha-, meele- ja emotsionaaltasandilt, kasutades intuitiivselt erinevaid Energiameditsiini tehnikaid ja Tiibeti helikaussi, samal ajal kui sa naudid gongihelide sisekosmosesse kandvat võnget.”

“See õhtu aktiveerib sinus mitmed ülendatuse tunded ja aitab luua uusi ühendusi vasaku ja parema ajupoolkera vahel, mis tasakaalustab ja kasvatab sinu loomingulisust elus, aitab suhtuda ja reageerida erinevatele situatsioonidele suuremas kerguses ja rahus ning tegelikult veel palju enamat, mida ei ole võimalik lihtsalt siin sõnades edasi anda.”

SEDA TULEB ISE KOGEMA TULLA!
ÜKSI VÕI KOGU PERE JA SÕPRADEGA, KOOS ON VÄGEV.

Sa võid tulla seda sügavat, tervendavat gongiheli kontsertrännakut nautima lihtsalt imelise kogemuse saamiseks või ka juhul kui sa tunned, et soovid vabaneda mentaalsetest, füüsilistest või vaimsetest tasakaalutustest, pingetest või kinni jäänud emotsioonidest, väsimusest ja ka pikalt alateadvuses olnud mustritest, hirmudest, programmidest ja muudest takistustest, energia puudusest, mis ei lase su elul voolata kerguses.

Tervendus läbi helivibratsiooni sageduse ehk läbi akustilise ookeani avardab sinu teadvust, tekib õndsuse tunne ja puhas teadvus, harmoniseerub sinu energiaväli ning tõuseb eluenergia tase.

GONG KUI ÜKS MAAILMA IIDSEIMATEST PÜHA HELIINSTRUMENTIDEST – gongide päritolu võib ulatuda teise aastatuhandeni ekr, kuid eeldatakse, et gong on tegelikult veel vanem. Aegade sügavusest on gongile alati omistatud psühholoogiline tähendus. Seda võimsat instrumenti on kasutatud läbi aegade vaimse maailmaga ühendumiseks, usutakse, et gongi puudutamine ja sellega ühes ruumis viibimine toob õnne ja jõudu.

Sulle loovad sellel rännakul turvalise, sooja ning kandva helide ookeani ja võimsa tervenemise portaali ühe perekonna kolm vägevat terapeuti.

SINU TERVENEMISE PORTAALI LOOVAD:
Rasmus Väli – Reiki tervendaja, hinge- ja alateadvuse alkeemik, teadliku hingamise juhendaja, heliterapeut-gongimeister ning Yoga Nidra juhendaja. Imelise toetava hääle ja kohalolu energiaga mees, kes tunneb osavalt sinu alateadvuses ja keha peenenergeetikas toimuvat.
Rasmus Väli – teraapiad Hingele

Külli Väli – Reiki meister, intuitiivne terapeut-tervendaja, hinge ja alateadvuse alkeemik, Dr. Bachi õieterapeut, heliterapeut Tiibeti helikausside ja gongidega, ärganud hing mäletamises oma jumalikust algolemusest.
Energiameditsiin Külli ja Heino Väli teraapiad

Heino Väli – Donna Edeni Energiameditsiini terapeut, kes tunneb ja näeb imeliselt inimeste energiakehasid, et aidata neil terveneda, Reiki, MER ja Ki-Shiatsu praktik, imeline hing, kes on mehena korrastanud oma alateadvuses blokeeringud ja väärad mõttemustrid.
Energiameditsiin Külli ja Heino Väli teraapiad

GONGIHELID AITAVAD LUUA NIHKEID SINU TEADVUSES!
Nendel hetkedel võivad tekkida taipamised või tulla vastused sinu seest küsimustele, mida vajad, võid näha nägemusi või kogeda tundmusi või lihtsalt lõõgastust hetkes.
Helivibratsioon pakub sinu füüsilisele, mentaalsele ja vaimsele kehale vibroakustilist massaaži, mis aitab vabaneda stressist, pingetest, tõstab eluenergiat, taastab immuunsüsteemi ning ühtlasi tekib ühendus alateadvusega, kus seisavad kinni meie takistused saavutamaks harmoonilist elu eneses.

TULLES SELLELE ERILISELE GONGIMEDITATSIOONILE HAKKAVAD VASTUSED SINU ENDA SEEST ESILE KERKIMA!

MILLAL TULLA?
Kohtume 5. mai kell 18.30 reedel. TAO Keskuses,
Rotermanni 2.

Gongiõhtule tulles võid esitada endale eelnevalt taotluse, soovi või küsimuse, mida soovid enda elus tervendada, arendada, või millele soovid ise endas vastust.

—— !
Palun tule kohale 15 minutit enne algust, et saaksime õigeaegselt alustada.
Lisaks on sul siis võimalus rahulikult häälestuda, rahustada keha ja meel ning tulla kohale sellesse hetke, kõik muu ja väline jääb ukse taha. Nii saab sinus toimuda sügavam tervenemine.
—— !

Arvesta rännakuks umbes 2-tundi. Kohapeal on olemas matid, tekid ja vesi ning võimalus ka riideid vahetada privaatses riietusruumis.
Tule kohale sinu jaoks mugavas riietuses ning vastuvõtlikus meeleolus.
Kes soovib võib kaasa võtta ka oma mati, pleedi ja vee.

OSALEMISEKS ON VAJALIK REGISTREERUMINE ALL OLEVA LINGI KAUDU.
Osalustasu on 40€, tasumine kohapeal sularahas.

või kirjuta email –
rasmus@teraapiadhingele.ee või privaatsõnum
telefonil – 534 792 13 Rasmus Väli või
helista – 51 66 193 Külli Väli.

Kohtade arv on piiratud!

—— !
Asukoht – TAO Keskus, Rotermanni 2.
Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest, Vapiano restorani vastast, sisenete kangi alla ja paremale, kus näete TAO Keskuse silti maja küljest välja ulatumas. Saal on TAO Keskuse ülemisel ehk 3-korrusel, kuid sissepääs teiselt korruselt.
—— !

Armastusega,
Külli, Heino ja Rasmus Väli